INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH


(informacja ogólna dla pracowników, studentów oraz pozostałych petentów)


1. Administratorem danych osobowych jest: Dom Studenta im. św. Alojzego Orione, ul. Kościuszki 24, 62-800 Kalisz, tel.: 62 502 53 50, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. W sprawach związanych z danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, pod numerem telefonu 62 502 53 50, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Dane będą przetwarzane w celach określonych w rejestrze czynności przetwarzania danych dostępnym w Recepcji Domu Studenta.
4. Dane mogą być udostępniane odbiorcom określonym w rejestrze czynności przetwarzania danych.
5. Dane będą przechowywane przez okres wskazany w rejestrze czynności przetwarzania danych.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
8. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do jej wycofania w każdym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w procesie rekrutacji, realizacji umowy o pracę, przyznaniu miejsca – zakwaterowaniu. W niektórych przypadkach podanie danych jest wymogiem prawnym.
10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych w Warszawie), jeżeli uważa Pan/Pani, że dane są przetwarzane w sposób niezgodny z prawem.
11. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowej.
12. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.